Dvousloupový zvedák 4 t PROFI

Kód: GO_15
Sleva 3 % za platbu předem
Značka: Golemtech
57 598 Kč 69 694 Kč včetně DPH
SKLADEM

Elektro-hydraulický dvousloupový zvedák. Automatické elektronické ovládání bezpečnostních západek, zdvihu i spouštění tlačítky z 24 V elektro boxu. Nízký přejezdový práh mezi sloupy, velký rozsah zdvihu.

  • Nosnost: 4000 kg
  • Výška zdvihu: 95-1930/2030 mm
  • Hmotnost: 650 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Výškově stavitelné patky s nástavci

Patky se závitem a  gumovou ochranou prahů. Součástí dodávky jsou i výškové nástavce pro použití s vyššími vozidly. Spodní pozice jen 100 mm.

  • Elektronický control box

Ovládání elektromagnetických západek i celého provozu tlačítky, pomocí bezpečného 24 V rozvodu z jednoho místa. Koncový spínač.

  • Asymetrická výsuvná ramena

Široký rozsah pro dosažení co největšího množství zdvihacích bodů u různých vozidel. Automatické odjištění ve spodní poloze.

 

Díky vývoji konstrukce dvousloupových zvedáku Golemtech je možnost předělání již zakoupeného zvedáku na bezpřejezdový model, kdy lana a hydraulika jsou vedena horem. Stačí pouze objednat přestavbovou sadu.

Zvedák Golemtech 4000 je vybaven elektronicky ovládanými bezpečnostními západkami. Tím se znatelně zvyšuje komfort obsluhy, kdy není potřeba obcházet zvedák a odjišťovat západky ručně, jako je tomu u zvedáků nižších kategorií. Vše se ovládá elektronicky, pomocí jednoho tlačítka. Zvedák má nízký spojovací práh mezi sloupy a tichý chod. Vyniká osvědčenou konstrukcí a spolehlivou hydraulikou. Tyto sloupové hevery charakterizuje praxí potvrzený bezproblémový provoz a nenáročná údržba.

Dvousloupový zvedák Golemtech má variabilně nastavitelná asymetrická ramena (výsuvná a stranové nastavitelná) s automatickou aretací polohy jejich natočení a automatickým odjištěním ve spuštěné poloze. Snadno tak lze dosáhnout zvedací body u menších i velkých automobilů. Konce nosných ramen jsou opatřené výškově nastavitelnými patkami. Patky mají vrchní plochu ze speciální pryže s optimálním designem. Ve zvolené pracovní poloze jsou pojezdové bloky s nosnými rameny aretovány bezpečnostními západkami, takže hydraulika zvedáku není zatěžována. Zvedáky jsou vybaveny i řadou dalších bezpečnostních a provozních prvků, např. ventily bránícími přetížení, kontrolou rychlosti spouštění apod.

Součástí dodávky jsou standardní kovové kotvy do betonu. 

Zvedák může být osazen na betonovou desku tloušťky min. 200 mm z betonu C20/25. Minimální rozměr betonové desky je 3900 mm x 4500 mm. Alternativně lze místo desky navrhnout betonové základy pod každým sloupem zvedáku o půdorysných rozměrech 1200 mm x 700 mm hloubky 500 mm z betonu C 20/25.

Upozornění: vzhledem k hmotnosti zařízení je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky. Více k dopravě zde. Využít můžete také odborné montáže naším servisním technikem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dvousloupové zvedáky s přejezdem
Nosnost [kg]: 4000
Min. výška zdvihu [mm]: 95
Max. výška zdvihu [mm]: 1930/2030
Průjezdná šířka [mm]: 2552
Zadní ramena [mm]: 815 - 1390
Přední ramena [mm]: 717 - 1070
Výška sloupů [mm]: 2830
Ovládání západek: elektromagnetické
Ovládání spouštění: elektromagnetické
Příkon [V]: 400
Hmotnost [kg]: 650

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX