Mobilní pískovačka Procarosa PREMIUM 100

 
  • 1 z 3
 

Mobilní pískovačka Procarosa PREMIUM 100 patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: objem nádoby 100 litrů, délka hadice 10 m, hmotnost 104 kg. Detailní informace naleznete níže. 

Sleva za REGISTRACI a PLATBU - víczde

Dostupnost Na externím skladě
Cena 63 767 Kč včetně DPH
52 700 Kč    
Kód produktu MPB003
Značka Procarosa
Kategorie Mobilní pískovačky PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Mobilní pískovačka Procarosa PREMIUM 100, a její jednotlivé součásti procházejí několikastupňovou kvalitativní kontrolou v průběhu celého výrobního procesu. K výrobě jsou použity vždy jen nejkvalitnější materiály. Tryskací kotle se proto vyznačují vysokou spolehlivostí a kvalitou i při trvalém používání v nejnáročnějších podmínkách. Tlakové tryskací kotle  kombinují bezpečnost, snadnou obsluhu, výkon, funkčnost, trvanlivost a spolehlivost. 

Mezi hlavní výhody patří, konkávní víko pro snadné plnění, které je utěsněné automatickým ventilem a kuželové dno zajišťuje dokonalý přísun abraziva do dávkovacího ventilu.

Mobilní pískovačka Procarosa PREMIUM 100, toto tryskací zařízení lze vybavit velice jemnou a plynulou regulací pracovní tlaku vč. manometru, čímž se rozšíří možnost využití těchto zařízení i pro velice jemné práce vč. restaurování. Dále lze všechny modely rozšířit o H2O nástavec, pro tryskání s vodní clonou, čímž dosáhneme výrazného snížení prašnosti.

Další výhody:

  • kontrolní otvor umožňuje snadnou kontrolu a údržbu
  • nejkvalitnější ventil PanBlast Fina II pro dávkování abraziva
  • deadmans system pro maximální bezpečnost 
  • kompaktní systém dálkovým ovládáním, který dává obsluze plnou kontrolu při práci s tryskacím kotlem při zachování bezpečnosti práce.
  • odlučovač vlhkosti (vody) na vstupu přívodu stlačeného vzduchu do kotle, aby nedocházelo k zvlhnutí tryskacího média.
  • zařízení je osazeno rychlospojkami
  • vzduchový ventil pro zvýšení bezpečnosti
  • velice robustní podvozek a kola
  • CE certifikace

 

Balení obsahuje: kompletní tryskací zařízení vč.: 10 m dlouhá tryskací hadice, bór – karbidová tryska Ø 6 mm, 10 m dlouhá hadice pro přívod vzduchu, osazená rychlospojkami, pneumatický dálkový ovladač vč. nouzového stop-vypínače.

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

 

 
Kapacita zásobníku [l] 100
Průměr nádoby [mm] 420
Výška [mm] 1150
Čas tryskání [min] 30
Potrubí 1 1/4 "
Tryska - průměr [mm] 6
Tryskací hadice [m] 10
Hmotnost [kg] 104

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.