Jak vybrat dílenský mycí stůl

 

Dílenské mycí stoly najdou využití všude, kde je potřeba rychle a efektivně vyčistit drobnější předměty nebo součástky.

Jaké typy mycích stolů jsou v současné době na trhu k dispozici? Existuje jich celá řada. Vyrábějí se levnější stoly v Číně a celá řada stolů v Evropě. Jsou také společnosti, které stoly pronajímají, ale často nutí své zákazníky k častější výměně čisticí kapaliny. Z našeho pohledu je asi nejlepší filozofie nechat našeho zákazníka hospodařit s kapalinou samotného a pouze mu zařídit bezplatný odvoz a likvidaci starého sudu se znečištěnou náplní.

Tvarů stolů a konstrukcí je také mnoho. Stoly se liší především velikostí záchytné vany. Většina z nich je určená pro sudy o objemu 50 – 200 litrů.

 

Jak to funguje dílenská chemie v sudech?

Na výběr je více prostředků. Sud má sání a vypouštění do jednoho hrdla v sudu. Chemické vlastnosti například přípravku Purgasolu jsou takové, že odděluje znečištěnou kapalinu a ukládá ji na dně sudu. Sání poté odčerpává čistou kapalinu z horní vrstvy zásobníku. V případě, že v sudu dojde čistá kapalina, sud se zaplní znečištěnou a ztratí své vlastnosti. Sud je tedy potřeba vyměnit.

Animation_Kreislauf_Pinselwaschtisch_Typ_M-1-1

Ekologie: 

V případě požadavku na profesionální práci podle místních zákonů, je potřeba využívat certifikované společnosti a její výrobky, které vám umožní legální a bezproblémové čištění s využitím zpětné likvidace použitých čističů a odmašťovačů.

Certifikáty: 

Mycí stoly a produkty Procarosa IBS mají všechny veškeré potřebné certifikáty. QM certifikaci, posudek o snášenlivosti na pokožku a certifikaci na likvidaci odpadů podle § 52 odst. 1 německého zákona KrW/AbfG (Zákon o oběhovém hospodářství) ve všech spolkových zemích registrovaný. Na každý mycí stůl Procarosa IBS do dílny i nerezové mycí stoly zajištujeme zdarma službu odvozu starého a dodávky nového mycího přípravku.

Na závěr, jak tedy vybrat vhodný mycí stůl. Pokud máte stůl na hodně občasné použití a máte svoji čistící kapalinu, můžete se podívat na řadu PROFI. Pokud potřebujete čistit častěji, jste firma a chodí vám kontrola na likvidaci odpadů, pak bychom doporučili jednoznačně zabrousit do řady PREMIUM. Zde jsou stoly od kvalitního německého výrobce a odpovídají směrnicím EU a certifikací TUV. 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX