Optimum

 

Německý výrobce OPTIMUM Maschinen Germany GmbH se zabývá již více než 20 let vývojem, konstrukcí a výrobou kvalitních produktů Optimum. Každý produkt se vyznačuje přesností, stabilitou hodnoty a dlouhou životností. Vyrábí od roku 2003 velkou část kovoobráběcích strojů ve své vlastní továrně v Číně. Řízení kvality a vedení výroby mají na starosti němečtí úředníci. V Německu se pak odehrává nejdůležitější část designu a vývoje.

 optimum

 

Optimum má odborné partnery po celém světě. Nabízí kvalitní obráběcí stroje s vynikající výbavou, přesvědčivým výkonem za nízké ceny. Mezi hlavní sortiment lze zařadit vrtačky, frézky, soustruhy a pásové pily na kov, které jsou neustále vyvíjeny a zdokonalovány.

 optimum-foto

 

Rádi Vám s výběrem vhodného zařízení poradíme. Stavte se u nás na provozovně prohlédnout katalogy a nabídku Optimum. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na naší infolince +420 704 705 666 nebo na e-mailu info@procarosa.cz

 

Za spolupráci Vám děkuje tým Procarosa 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.