]

Plastová dlaždice Procarosa PROFI rohová - červená

 
Sleva 3 % za platbu předem Efekt lupa
  • 1 z 6
 
Doplňující prvek podlahy v rozích, kde na sebe navazují rovné nájezdy ze dvou stran a slouží k ukončení podlahy.
Uvedená prodejní cena je za 1 kus dlaždice. 
 
  • Rozměry: 137x137x16/2 mm
  • Doporučené rozmezí teplot: od -40 do +60 °C
Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz
Varianta
Cena 28 Kč 30 Kč od 28 Kč včetně DPH
23 Kč 25 Kč od 23 Kč
Značka Procarosa
Kategorie PROFI
 

Plastová dlaždice Procarosa PROFI rohová - červená, povrch této dlaždice je stejně děrovaný jako základní deska, spodní strana je žebrovaná a propojená kanály, které zajišťují rychlý a trvalý odvod vody pod povrchem podlahy. Barevnou kombinací nájezdů a rohů je možné označit okraje plochy v souladu s bezpečnostními předpisy (kombinace žluté a černé).

Mezi hlavní výhody patří, tlumení vibrací, protiskluzové a protihlukové vlastnosti a snížení prašnosti. Plastové desky jsou odolné vůči většině chemikálií, olejů, barev, kyselin a rozpouštědel.

V nabídce jsou dva typy:

  • Standard – základní měkké provedení je určeno pro pohyb lidí a lehké přepravní techniky. Zajišťuje zlepšení pracovních podmínek v místě instalace jako je zvýšení protiskluzových a protiprašných vlastností, tlumení vibrací, snížení hlučnosti, zateplení pracoviště apod.
  • Hard – tvrdé provedení, je určeno pro více namáhané podlahy zátěží s manipulační technikou, popř. parkováním a pojezdem vozidel.

 

Další potřebné díly podlah:

Základní deska - základním prvkem plastového podlahového systému je deska (dlaždice) o rozměrech 250 x 250 x 16 mm. Součástí desky je 8ks spojek pro spojení s dalšími segmenty. Pro pokrytí plochy 1 mje zapotřebí 16 ks desek.

Rovný nájezd - rozměry nájezdové dlaždice jsou 250 x 137 x 16/2 mm slouží pro ukončení podlahové plochy po stranách. Plynulý nájezd zabezpečí bezpečný vstup a nájezd na plochu. Součástí dodávky jsou 4ks spojky pro spojení s dalšími prvky.

Rozměry [mm] 137 x 137 x 16/2
Hmotnost [kg] 0,055
Doporučené rozmezí teplot [°C] -40 do +60
Spojky [ks] 2
Typ Standard, Hard

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: