Beta

 

Beta je italským výrobcem profesionálních pracovních nástrojů. Klíčovými ingrediencemi tohoto výrobce jsou tradice a inovace. Beta navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní, bezpečné a odolné nástroje a patří jednoznačně mezi nejlepší. Nástroje jsou neustále vylepšovány, aby vyhovovali novým požadavkům profesionálních uživatelů.

Logo-Beta

Distribuční síť Beta se může chlubit vlastními logistickými zařízeními, 8 komerčními pobočkami a více jak 200 distributory, čím je aktivní na mezinárodním trhu a díky tomu oslovuje profesionální uživatele po celém světě.

Katalog Beta Tools obsahuje 26 kategorií a více než 12 000 produktů. V nabídce můžete najít ruční nářadí, ale i položky pro použití v široké škále pracovních oblastí, a to například stavebnictví, hydrauliky, elektrotechniky a automobilového průmyslu.

beta-banner

 

Na naší pobočce Vám rádi katalogy Beta ukážeme, projdeme s Vámi a poradíme při výběru vhodného nářadí či dílenského nábytku, případně můžeme zaslat katalog poštou. Z nabídky Beta u nás na stránkách můžete aktuálně vidět dílenské ponky.

 

 

Za spolupráci Vám děkuje tým Procarosa 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX