Pískování v boxu 220-I

 

V tomto videu můžete vidět ukázku pískování v jednom z nejlevnějších a nejdostupnějších pískovacích boxů, který má označení 220 I. Podobný box najdete i na našich stránkách, a to pískovací box Procarosa PROFI 220-I. Tento box se řadí mezi menší, má menší nároky na prostor a používá se především k pískování drobných předmětů.

Video bylo natočeno tak, aby byl vidět celý proces pískování. Obsluha pískovačky vkládá ruce do pískovacího boxu prostřednictvím rukavic, které jsou k boxu připevněny a jsou jeho součástí (náhradní rukavice se dají dokoupit i jako příslušenství boxu), poté dochází k samotnému pískování předmětu pomocí pískovací pistole, na které je nasazena tryska.

Proud vzduchu je poháněn kompresorem a díky tlaku vzduchu je abrazivo hnáno přímo do pískovací pistole. Tlak vzduchu je nutné nastavit podle přiložených pokynů k obsluze, který je nezbytnou součástí každého boxu.

V závislosti na předmětu, který má být pískován je třeba také zvolit správný typ a hrubost abraziva.

Ve videoukázce můžete vidět, jak se pískuje kladivo včetně rukojeti. Můžete si všimnout, jak je kladivo pískováno detailně, tak aby nebyl vynechán jediný záhyb. Pískování je zobrazeno rychleji, než je tomu ve skutečnosti. Důvodem je, aby obsah videa nebyl příliš zdlouhavý. V poslední části videa je ještě předvedeno pískování lahve.

V následujícím videu, je znázorněno odstraňování rzi z drobnějších předmětů jako jsou šrouby, imbusy, klíče, pružinky a další. I na tomto videu můžete vidět, jak je pískování prováděno detailně, aby nebyl vynechán sebemenší záhyb. 

 V tomto videu můžete vidět ukázku pískování většího předmětu. Díky pískování dochází k odstranění rzi a celkové renovaci předmětu.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX