]

Plastová dlaždice Procarosa PROFI - červená

 
Sleva 3 % za platbu předem Efekt lupa
  • 1 z 6
 
Uvedená prodejní cena je za 1 kus dlaždice. 
 
  • Rozměry: 250x250x16 mm
  • Pokrytí plochy 1 m2: 16 ks dlaždic
  • Doporučené rozmezí teplot: od -40 do +60 °C
Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz
Varianta
Cena 50 Kč 54 Kč od 50 Kč včetně DPH
41 Kč 45 Kč od 41 Kč    
Značka Procarosa
Kategorie PROFI
 

Plastová dlaždice Procarosa PROFI - červená, povrch této dlaždice je děrovaný, spodní strana je žebrovaná a propojená kanály, které zajišťují rychlý a trvalý odvod vody pod povrchem podlahy.

Mezi hlavní výhody patří,  tlumení vibrací, protiskluzové a protihlukové vlastnosti a snížení prašnosti. Plastové desky jsou odolné vůči většině chemikálií, olejů, barev, kyselin a rozpouštědel.

 V nabídce jsou dva typy:

  • Standard – základní měkké provedení je určeno pro pohyb lidí a lehké přepravní techniky. Zajišťuje zlepšení pracovních podmínek v místě instalace jako je zvýšení protiskluzových a protiprašných vlastností, tlumení vibrací, snížení hlučnosti, zateplení pracoviště apod.
  • Hard – tvrdé provedení, je určeno pro více namáhané podlahy zátěží s manipulační technikou, popř. parkováním a pojezdem vozidel.

 

Další potřebné díly podlah:

  • Rovný nájezd - rozměry nájezdové dlaždice jsou 250 x 137 x 16/2 mm, slouží pro ukončení podlahové plochy po stranách. Plynulý nájezd zabezpečí bezpečný vstup a nájezd na plochu. Barevnou kombinací nájezdů je možné současně označit okraje plochy v souladu s bezpečnostními předpisy (kombinace žluté a černé). Součástí dodávky jsou 4ks spojky pro spojení s dalšími prvky.
  • Rohový nájezd - rozměry rohové dlaždice jsou 137 x 137 x 16/2 mm, je doplňujícím prvkem pro ukončení podlahové plochy v rozích, kde na sebe navazují nájezdy rovné ze dvou stran. Součástí dodávky jsou 2ks spojek pro spojení s dalšími prvky.

 

Rozměry [mm] 250 x 250 x 16
Hmotnost [kg] 0,225
Doporučené rozmezí teplot [°C] -40 do +60
Pokrytí plochy 1m2 [ks] 16
Spojky [ks] 8
Typ Standard, Hard

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: