Zařízení pro měření geometrie kol G-818 PROFI

Kód: GO_86
Sleva 3 % za platbu předem
Značka: Golemtech
186 580 Kč 225 762 Kč včetně DPH
SKLADEM

Laserová geometrie kol s bezdrátovým přenosem dat. Měření všech kol současně. Obsahuje PC s databází předepsaných hodnot, tiskárnu a LCD monitor.

  • Napájecí napětí: 230 V
  • Počet CCD senzorů: 8 
  • Hmotnost: 110 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická laserová geometrie kol Golemtech WA G818 PROFI


Zařízení pro měření geometrie kol pracuje s použitím nejmodernějších technologií. Měření je zajištěno čtyřmi hlavami s 8 CCD senzory. Tato geometrie kol využívá k přenosu dat novou bezdrátovou komunikaci zigbee, která je spolehlivější a méně energeticky náročná, takže prodlužuje výdrž baterií. Součástí hlavního stojanu je integrovaná nabíjecí soustava, která umožňuje volbu mezi rychlým a standardním nabíjením měřících hlavic zavěšených na stojanu.

Ke všem naším zařízení na měření geometrie poskytujeme plný servis včetně kalibrace měřících senzorů  a aktualizací přístroje.

Sada mimo hlavního stojanu a 4 měřících hlav obsahuje rychloupínací držáky 11 - 25", přípravek na aretaci volantu, aretaci pedálu brzdy a ZDARMA pár otočných plošin.

Měření sbíhavosti kol, odklonu, záklonu a příklonu, přesazení kol, jízdní osa a diferenční úhel os atd.

Speciální programy pro kompenzaci házivosti jen posunutím vozidla, bez nutnosti jeho zvedání - úspora času a větší přesnost. Program pro měření vozidel s nízkými spojlery, nebo pro malá kola. Tiskový výstup s logem a kontakty Vaší společnosti.

Součástí zařízení je PC s licencovaným systémem Windows 10, LCD monitor, klávesnice, myš a tiskárna. Celé zařízení se ovládá pomocí sofware pro měření geometrie kol v českém jazyce. Software obsahuje databázi předepsaných hodnot pro většinu vozidel, zákazník si může tuto databázi samozřejmě rozšiřovat. Naše zařízení používají databázi hodnot předepsaných výrobci, která se pravidelně aktualizuje. Dále evidenci zákazníků, grafického průvodce a grafické měření se znázorněním odchylek od předepsaných hodnot.

Upozornění: vzhledem k hmotnosti zařízení je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky. Více k dopravě zde. Využít můžete také odborné montáže naším servisním technikem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Geometrie kol
Hmotnost [kg]: 110
Napájecí napětí [V]: 230
Rychloupínače na kola: 4 x 11" – 25"
Databáze hodnot: ano
Primární úhly: celková i samostatná sbíhavost, odklon, záklon, úhel jízdní osy
Software: Windows 10
Kompenzace disků: ano
Počet CCD senzorů: 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX